SHELL V-Power 95

Rostous
Příspěvky: 150
Registrován: 29 kvě 2009 09:59
Bydliště: Chvalčov
Kontaktovat uživatele:

Re: SHELL V-Power 95

Příspěvek od Rostous »

Mobil píše:Ahoj všem
100 oktánový benzín je to nejlepší co můžete auto dopřát, žádné to, že není na to motor stavěný. Motor není stavěná na benzín nižší než 95 oktanů. Ale jednu nevýhodu sice má, vysokou cenu a málo kdo si ho koupí. Ale rozdíl jde opravdu poznát
To ti musím oponovat. Mám ten samý motor co ty a v techničáku mám doporučené palivo naturál 91. Já tam leju V-power 95 a autku to chutná. věřím, že by mu chutnal i V-power racing se 100 oktany ,ale známý automechanik mi to nedoporučoval vzhledem k životnosti motoru. nevím kdo teď máte pravdu ,ale jak píšeš tak i v mém případě rozhoduje i cena
EtejGva

Re: SHELL V-Power 95

Příspěvek od EtejGva »

Zdravím, mám Getzíka 1.3 (2003) a poslední 3 měsíce ho krmím jen "V-power racing" u SHELL ... Jsem s ním moc spokojený, peněz mám dost, takže o nějakou tu korunku navíc mi to peněženku neroztrhá... Rozdíl je opravdu znát... Také mám špatné zkušenosti s nekvalitním benzínem, proto na SHELL nedám dopustit ikdyž je dražší... Ať Vám to jezdí ;o) S pozdravem Etej-Gva:
Uživatelský avatar
Vipe
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: 14 dub 2009 14:17
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: SHELL V-Power 95

Příspěvek od Vipe »

Taky mu občas přilepším, ale ne moc aby si nezvyknul jen takové přilešení.
Jinak tě tu vítám Etej-Gva :D/
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Obrázek Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. Obrázek
Rostous
Příspěvky: 150
Registrován: 29 kvě 2009 09:59
Bydliště: Chvalčov
Kontaktovat uživatele:

Re: SHELL V-Power 95

Příspěvek od Rostous »

Shell V-power 95 budíž na ten jezdím také.A autku viditelně chutná. Ty jezdíš na Shell V-power racing 100 ??? Nebojíš se,že podpálíš ventily???
EtejGva

Re: SHELL V-Power 95

Příspěvek od EtejGva »

Děkuju za přivítání Vipe Abych se vyjádřil nevím jestli je to 100 oktan, ale jelikož jsem vystudovaný chemik, můžu Ti říct že 100 oktanů to určo nemá, nedá se totiž vyrobit. Je to jen název benzínu... Bohužel... Ale vzhledem k tomu že mi ho zdražili a stojí mě teď už skoro 35 za litr, teď dvakrát po sobě leju od SHELL tu V-POWER 95ku a jede to taky moc pěkně... Chtěl jsem přijet na sraz, ale bohužel mi to nevyšlo, musel jsem do práce. Ale už teď se těším až omrknu Ty vaše mazlíky, už jen z fotek to muselo být super... Ta atmosféra když jede kolona Getzíků... skvělá představa
Pankrác

Re: SHELL V-Power 95

Příspěvek od Pankrác »

Ahoj kluci. Taky jsem to s tím benzínem zkoušel - jezdit za levno a s větší spotřebou, anebo dráž, ale svižněji a přitom s menší spotřebou a ... Zrovna včera jsem mu dal pápnout u OMV benzínu Carrera 100 a musim říct, že je to fakt síla Samozřejmě pro peněženku taky, když litr stál 35.80 Kč, ale není to vždycky (dávám mu žilou tak 1x za 3 měsíce ), ale opravdu je to poježděníčko ...
patrke
Příspěvky: 11
Registrován: 31 kvě 2009 22:10

Re: SHELL V-Power 95

Příspěvek od patrke »

Mobil píše:Ahoj všem
100 oktánový benzín je to nejlepší co můžete auto dopřát, žádné to, že není na to motor stavěný. Motor není stavěná na benzín nižší než 95 oktanů. Ale jednu nevýhodu sice má, vysokou cenu a málo kdo si ho koupí. Ale rozdíl jde opravdu poznát
No ja mam v technicaku 91. :) ale taky myslim, ze to problem neni
ku8a
Příspěvky: 9
Registrován: 11 úno 2011 17:00

Re: SHELL V-Power 95

Příspěvek od ku8a »

beztak je benzín většinou všude stehnej shell jsou vyhozený peníze jediná benzíka co si přiváží benzín je omw jinak jsou dělaný u nás... hlevně to že to jede o pět víc neni u týhle nákupní tašky potřeba.Mě to jednou jelo do lékárny 185 a to je na 1.3 slušný
gashtaan
Příspěvky: 19
Registrován: 28 říj 2009 10:57

Re: SHELL V-Power 95

Příspěvek od gashtaan »

ku8a: ano, na slovensku robia shell v slovnafte, ale do v-power davaju vlastne aditiva - a o tie snad ide, nie?
Hyundai Getz Dynamic 1.4 16V, rv. 2008
Odpovědět