Autocentrum Háša v Ustí n.L.

Oficiální zastoupení nebo jenom šikovný automechanik v zapadlém autoservisu. Vaše zkušenosti a doporučení. Jako název tématu použijte jméno servisu.
Odpovědět
cervajs

Autocentrum Háša v Ustí n.L.

Příspěvek od cervajs »

Při dobržďování mi klepe pravé zadní kolo, měl jsem to v servisu a řekli mi, že je to dlouhým lanovodem a že to umí nastavit, tak to udělali a po 8 měsících to dělá znovu. Už se vám to někomu stalo ? A co s tím udělali v servisu ? Chci tam jet znovu a nechci, aby mě neodbyly, protože auto nemám v záruce a nechci platit za něco co neumějí opravit. Auto mám z Autocentra Háša v Ustí n.L.a jejich serviz nic moc. :?
Uživatelský avatar
Vipe
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: 14 dub 2009 14:17
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Autocentrum Háša v Ustí n.L.

Příspěvek od Vipe »

Tu první opravu jsi měl ještě v záruce? Nechápu jak může bejt dlouhej lanovod no to je jedno, každopádně bych reklamoval jejich práci pokud je to to stejný záleží jakou mají záruku.
záruční doba je ze zákona:

§ 646 občanského zákona 6 měsíců na díly

§ 654 občanského zákona 3 měsíce na práci

nebo to svěř jinému servisu a nebo se na to koukni sám. :wink:
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Obrázek Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. Obrázek
cervajs

Re: Autocentrum Háša v Ustí n.L.

Příspěvek od cervajs »

Tak jsem tam byl znovu,s tím klepání při dobrždování. Po krátké debatě s technikem,jsem se dozvěděl,že to je výrobní vada paken.Hyundai prý vyrobil inovaci paken,které už neklepou. Tak mi je zdarma namontovali. Komu z vás to také klepe,tak se nenechte odbejt a nechte si je vyměnit. :D/
kraken
Příspěvky: 54
Registrován: 02 čer 2009 18:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Autocentrum Háša v Ustí n.L.

Příspěvek od kraken »

Tak to je zajímavej poznatek. Opravdu myslíte, že za tím budou jen ty pakny ? Abych nekecal tak s tímhle problémem taky bojuji. Rád bych to nějak vyřešil protože to klepání už nemíním [-X poslouchat. čus bus
Jířa
Příspěvky: 55
Registrován: 31 kvě 2009 12:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Autocentrum Háša v Ustí n.L.

Příspěvek od Jířa »

Ahoj Krakene,

nedávno mě zase pravej buben začal klepat, tak jsem se na to podíval, a myslím, že jsem konečně přišel na jádro pudla :D/ Přední pakna (ve směru jízdy) leží na třech ploškách na plechovým štítu brzdy a je uprostřed přidržovaná přes pružinku k tomuto štítu. Jenže umístění přídžného čepu s pružinkou je navrženo ve špatným místě, takže nahoře u prasátka je pakna přitlačovaná minimální silou, a při przdění se to asi celý rozvibruje a klepe. Tak jsem zkusil horní plošku podlepit chemoprenem kouskem asi 1mm tenký gumy, a už měsíc je úplnej klid :-$ Teda doufám, že jsem to teď nezakřik :D
GETZ r.v. 2004
Uživatelský avatar
chuffu
Příspěvky: 68
Registrován: 31 kvě 2009 16:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Autocentrum Háša v Ustí n.L.

Příspěvek od chuffu »

S tím mám taky trochu problém, že mi při dobržďování klepe, vrže v zadním kole. Nejdřív v levém, tak mi to kámoš promázl a v pohodě, ale teď to začíná dělat v pravém. :(
Hyundai Getz 1,1 2002 Tm. modrá
Odpovědět