Historie Getz Clubu

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vipe
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: 14 dub 2009 14:17
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Historie Getz Clubu

Příspěvek od Vipe »

Založení webu věnovaného modelu Hyundai Getz je datováno kolem 24.7.2005 , to vzniknul nápad vytvořit web, který bude věnovaný tomuto modelu.
Skoro po ročním fungování tohoto webu byl založen Getz Club a to byl začátek činnosti vedoucí k setkání lidí vlastnících tento vůz a začala se psát historie Getz Clubu jeho vznikem dne 22.5.2006.
Od té doby se registrovalo více než 60 aut. Registrace byla za poplatek 150,-/rok z ktrého se platil poplatek za hosting, samolepky, poštovné při doručování samolepek a něco málo zbylo ještě na srazy. :wink:

Nemohu a také nechci nikoho nutit aby platil roční poplatek (při registraci zaplatil každý z 60 registrovaných, ale následně další rok už platil jen někdo :( ), tak že tento systém se ukázal jako nevyhovující.
I přes tento nedostatek se na srazu ve Žďáru dohodla valná většina členů že poplatek bude zachován a zvýšen na 200,- ze kterého se bude platit při srazech pronájem plochy pro naše vyžití a drobné předměty jako jsou poháry pro výtěze, samolepky při registraci, poštovné atd.

V současné době (od 1.6.2009) již není na hosting potřeba finančních prostředků díky sponzorství firmy NITEX, která umožnila hostování domény GETZCLUB.NET na jejich serverech.
Doména GETZCLUB.NET je v mojí režii (300,-kč za rok ještě zvládnu :wink: )

Od 1.6.2009 bude zprovozněn nový systém na kterém budou fungovat stránky Getzclubu. Jedná se o přechod z redakčního systému phpRS na kterém byly postaveny stránky Getzclubu a který v současné době už nevyhovuje. Současné stránky "pojedou" na systému phpBB, které v současnosti více vyhovují potřebám Getzclubu.
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Obrázek Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. Obrázek
Odpovědět