Prodloužení Garanční prohlídky.

Ceny a zkušenosti při jednotlivých garančkách
Odpovědět
Jardana
Příspěvky: 1
Registrován: 13 bře 2010 19:34

Prodloužení Garanční prohlídky.

Příspěvek od Jardana »

Zdravím, Letos mi končí tříletá záruka. Mám možnost si garančku prodložit o dva roky za 10000Kc. Co mi radíte, mám prodlužovat a nebo ušetřit a doufat, že autíčko vydrží? 8) Děkuji
Hyundai Getz 1.5 CRDi
Jířa
Příspěvky: 55
Registrován: 31 kvě 2009 12:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení Garanční prohlídky.

Příspěvek od Jířa »

Jardana píše:Zdravím, Letos mi končí tříletá záruka. Mám možnost si garančku prodložit o dva roky za 10000Kc. Co mi radíte, mám prodlužovat a nebo ušetřit a doufat, že autíčko vydrží? 8) Děkuji
Nevím, jestli mám úplně objektivní názor, protože do servisu nejezdím a údžbu si dělám sám, ale 10tis. je pořádná darda, a mohlo by se to vyplatit snad jen v případě, že máš najeto třeba 100tis Km a výhledově najedeš ještě hodně Km a nebo máš určité podezření, že by mohlo něco drahýho odejít, u nafťáku bych se trochu bál vysokotlakého čerpadla nebo vstřikovačů a turba, jinak se na autě skoro nemá, co rozbít. Navíc pochybuju, že by ti v rámci záruky vyměnily třeba prorezlý výfuk, akumulátor, nebo opotřebené věci na podvozku :-k
GETZ r.v. 2004
Uživatelský avatar
Vipe
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: 14 dub 2009 14:17
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení Garanční prohlídky.

Příspěvek od Vipe »

Jsem téhož názoru jako Jířa.
Napiš něco více, kolik máš najeto, nějaké problémy atd. Jinak musíš samozřejmě počítat taky k těm 10 tis. ještě dvě prohlídky které taky musíš zaplatit.
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Obrázek Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. Obrázek
Odpovědět