Kolísání otáček

Bob

Kolísání otáček

Příspěvek od Bob »

Pro informaci!!!
I GETZ Palette březen 2007 má špatný SW co se týče volnoběžných otáček!Již jsem objednán na
přehrání.
Karol

Re: Kolísání otáček

Příspěvek od Karol »

Ja mám 1,4 2007 a dnes idem do servisu kôli lietajúcim otáčkam za studena. Dám vedieť ako som dopadol.
Karol

Re: Kolísání otáček

Příspěvek od Karol »

Prehrali mi program a zatial je to dobre.
Pifikp

Re: Kolísání otáček

Příspěvek od Pifikp »

Zdar
Dnes mě v servisu Auto Zeman nahrálí new soft a ráno za studena uvidím jak to šlape.Mám 1,4 06.Kolik ti to žere po městě mě to na první nádrž vzalo 7,7 l.
dinos

Re: Kolísání otáček

Příspěvek od dinos »

Zdarec,tak jsem koupil cca před 2 měsíci Getzíka a hned byl v servisu se známým problémem otáček za studena.Sami technici se divili,že jsem ještě měl tuhle sérii.Za 30 minut jsem si auto vyzvedl a OK. Mám ale dotaz, 1,4 motor - má rozvodový řemen a nebo řetěz?? Při koupi mi tvrdili řemen,na dotaz přímo ve středisku Hyundai mi zase technik řekl,že má řetěz. Občas si připadám jak v kocourkově
Mobil

Re: Kolísání otáček

Příspěvek od Mobil »

Čau
Getz 1.4 má rozvodový řetěz, tudíž se rozvody nedělají. To samé má i Accent 1.4 a 1.6 a ještě I30
Johny5

Re: Kolísání otáček

Příspěvek od Johny5 »

Tak jsem v listopadu 2007 vyměnil 1.1, kterou jsem měl 5 let, za 1.4. Vše OK až na ten nešťastný studený motor. Nepomohl reset SW a ani přehrání SW. V servisu mi říkají, že o problému s 1.4 už výrobce ví a usilovně vyvíjí nový SW. Tak jsem na ty kluky korejský zvědav, kdy ten nový SW dodají a v jakém stavu.
Uživatelský avatar
Vipe
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: 14 dub 2009 14:17
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolísání otáček

Příspěvek od Vipe »

Tak gratuluju k novému autu. a doufám že tvůj problém ty kluci korejský vyřeší co nejdřív. :D/
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Obrázek Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. Obrázek
liord
Příspěvky: 9
Registrován: 09 čer 2009 08:40
Bydliště: Praha Letňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolísání otáček

Příspěvek od liord »

čaky,mám 1,4 a nedalo mi to,a musel sem se podívat ha razvody,abych ruzsoudil tento spor,mám rok 2007 a mám tam OZUBENÝ ŘEMEN!takže rozvody se dělají po 90 000km nebo 72 měsíců(co přijde dřív) kontrola napnutí 30 000km nebo 24 měsíců.s pozdravem venca
Uživatelský avatar
gizmonka
Příspěvky: 9
Registrován: 22 čer 2009 12:13
Bydliště: SR - Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolísání otáček

Příspěvek od gizmonka »

Ahoj Karol:) môžem vedieť v ktorom servise ti to spravili? diky
Hyundai Getz 1.4 Dynamic
Farba : Midnight gray
Odpovědět