Tapecy + Středový panel

Uživatelský avatar
chuffu
Příspěvky: 68
Registrován: 31 kvě 2009 16:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapecy + Středový panel

Příspěvek od chuffu »

Díky moc. Čekám ještě na odpověď z jednoho vrakáče, tak uvidim [-o<
Hyundai Getz 1,1 2002 Tm. modrá
Birkof
Příspěvky: 54
Registrován: 28 kvě 2009 12:01
Bydliště: Žatec/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapecy + Středový panel

Příspěvek od Birkof »

Projel jsem tři vrakáče Hyundai v Praze a nikde nemají dekor středový panel v barvě hliníku.
Chtěl jsem po nich aspoň ty plastové úchyty, které jsem samozřejmě poztrácel při demontáži, ale měli je jen v jednom a to za 20 kč kus. Odmítl jsem je s tím, že za takovou cenu si je můžu koupit u dealera Hyundai a nemusím jezdit na vrakáč.
Nevíte za kolik a kde se dají ty úchyty sehnat?
Hyundai Getz 1,5 CRDi, r.v. 2004
Jířa
Příspěvky: 55
Registrován: 31 kvě 2009 12:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapecy + Středový panel

Příspěvek od Jířa »

Birkof píše:Projel jsem tři vrakáče Hyundai v Praze a nikde nemají dekor středový panel v barvě hliníku.
Chtěl jsem po nich aspoň ty plastové úchyty, které jsem samozřejmě poztrácel při demontáži, ale měli je jen v jednom a to za 20 kč kus. Odmítl jsem je s tím, že za takovou cenu si je můžu koupit u dealera Hyundai a nemusím jezdit na vrakáč.
Nevíte za kolik a kde se dají ty úchyty sehnat?
Jednou jsem pár příchytek kupoval v prodejně, a stály +- jako na tom vrakáči, nakonec jsem je ani nepotřeboval, všechny jsem vylovil z díry v koberci mezi táhly řazení.
A co se týká středového panelu v karbonu, ten snad měli v sérii jen 1,6ky, a ty se dají počítat na desítky, a v příslušenství byl nechutně drahej, takže docela marnej boj - nech si to někde nalakovat, nebo se prodávají karbon folie k potažení..
GETZ r.v. 2004
Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 53
Registrován: 27 kvě 2009 17:41
Bydliště: Holešov

Re: Tapecy + Středový panel

Příspěvek od Jarda »

Pánové při trošce trpělivosti jdou ty příchytky dostat ,bývají zapadlé za středovým panelem. Jinak mám 1,3 z roku 2004,kupoval jsem to od ženské kdy ji končila smlouva a středový panel + madla všech dveří mám v karbonu.Ale říkala,že si to nechala udělat jako příplatkovou verzi za 8000kč,což je teda pálka!
Getzík 1.3--60kw,2004
Uživatelský avatar
Bond
Příspěvky: 10
Registrován: 08 lis 2009 17:09

Re: Tapecy + Středový panel

Příspěvek od Bond »

Zdravím, taky jsem si chtěl koupit u Hyundaie středový panel ve stříbře, ale tvrdili mi, že na typ před faceliftem v r.2005 se nevyrábí, i když jsem ho v pár autech viděl. V Praze Butovicích mi nabízeli dekor ve dřevě, ale neměli ho na prodejně. Dekor karbon měli vystavený v prodejně a tuším, že cena byla asi 3900kč - to je teda bomba. Nakonec jsem ho nechal olakovat na sříbrno, ale byla s tím docela potíž, jelikož na povrchu je jakási hmota, asi folie, jak asi víte na omak to působí trochu jako guma, a to velice zlobilo. Základ i plniče se na tom srážely a nakonec se to muselo všechno sundat a nějak vypalovat aby se to odmastilo, víc o tom nevím, to bylo jen z řeči od lakýry. Ale nakonec to vypadá moc hezky a stálo mně to i s kryty bočních výdechů na palubce 800kč. Kdaysi jsem si také kupoval ty příchyty středového panelu u H na Spořilově 6 kusů 84kč
Birkof
Příspěvky: 54
Registrován: 28 kvě 2009 12:01
Bydliště: Žatec/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapecy + Středový panel

Příspěvek od Birkof »

Prohlížel jsem si inzerci a narazil jsem na Getze r.v.2004, který měl tento středový panel. Kde ho sakra vzal?
Přílohy
C12707052_8.jpg
Hyundai Getz 1,5 CRDi, r.v. 2004
Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 53
Registrován: 27 kvě 2009 17:41
Bydliště: Holešov

Re: Tapecy + Středový panel

Příspěvek od Jarda »

zdarec,mám úplně stejný !!! :D
Getzík 1.3--60kw,2004
Birkof
Příspěvky: 54
Registrován: 28 kvě 2009 12:01
Bydliště: Žatec/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapecy + Středový panel

Příspěvek od Birkof »

A kde jsi ho vzal Ty? :D
Žil jsem v tom, že starý Getz dekor v hliníku neměl.
Hyundai Getz 1,5 CRDi, r.v. 2004
Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 53
Registrován: 27 kvě 2009 17:41
Bydliště: Holešov

Re: Tapecy + Středový panel

Příspěvek od Jarda »

Kupoval jsem Getzíka od kočky po lízinku,ta říkala,že vlastně středový panel + madla dveří má za příplatek 8000kč.Ale chtěla to,tak to měla. Ale třeba Rostous má 2003 a má to stejné jako já. Takže se to za příplatky normálně dělalo.
Getzík 1.3--60kw,2004
Birkof
Příspěvky: 54
Registrován: 28 kvě 2009 12:01
Bydliště: Žatec/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tapecy + Středový panel

Příspěvek od Birkof »

Ptal jsem se na to v Butovicích, zda je mají v katalogu doplňků. Bylo mi řečeno, že mají jen karbon, možná někde světlý karbon. Řekl jsem jim, že v Německém katalogu jsem viděl hliník, odpověděli, že Německo je jiný trh.....v době EU.... [-o< Už nikdy tam nepojedu.
Ale ten dekor chci....kéž by se stal zázrak :D
Hyundai Getz 1,5 CRDi, r.v. 2004
Odpovědět