Zadní prostřední bezpečnostní pás

Odpovědět
jang
Příspěvky: 5
Registrován: 20 srp 2017 21:47

Zadní prostřední bezpečnostní pás

Příspěvek od jang »

Ahoj.
Jak se zapojuje prostření zadní bezpečnostní pás? Prolezl jsem celé sedačky a pouze zapojím pás k sedačkám aby držel, ale protikus aby se šlo připoutat jsem nikde nenašel. Není třeba možné, že ten protikus tam chybí, nebo jsem pouze slepoň :-k
Hyundai Getz 1.4i r.v. 2006
BranoB
Příspěvky: 11
Registrován: 17 říj 2010 17:28

Re: Zadní prostřední bezpečnostní pás

Příspěvek od BranoB »

Ja som to riešil práve pred mesiacom, úspešne. Zajtra skúsim urobiť fotodokumentáciu, ak sa podarí tak aj video.
BranoB
Příspěvky: 11
Registrován: 17 říj 2010 17:28

Re: Zadní prostřední bezpečnostní pás

Příspěvek od BranoB »

Tak som nafotil, nafilmoval. Občas by to chcelo ešte tretiu ruku ...
https://drive.google.com/open?id=1acQjB ... eFDr2z8JIM
Zacvakávač 3. pásu nemá červené tlačítko na odopnutie, treba ostrým predmetom zatlačiť do štrbiny.
jang
Příspěvky: 5
Registrován: 20 srp 2017 21:47

Re: Zadní prostřední bezpečnostní pás

Příspěvek od jang »

BranoB: Moc ti děkuji za fotodokumentaci a video. :D/ Podívám se do auta, ale mám takový pocit, že jsem na pravé straně zadních sedadel (za spolujezdcem) neviděl dva zacvakávače. Pás od stropu jsem do toho černého zacvakávače dal v pohodě (pak i s trochou úsilí a za pomocí klíčů ho vyndal), ale marně jsem v autě hledal třetí červený zacvakávač kam bych dal prostřední pás. Jestě to prolezu pořádně (ikdyž myslím, že jsem to už dělal), zda ho najdu.

Každopádně ještě jednou moc děkuji =D> :D/
Hyundai Getz 1.4i r.v. 2006
BranoB
Příspěvky: 11
Registrován: 17 říj 2010 17:28

Re: Zadní prostřední bezpečnostní pás

Příspěvek od BranoB »

Problém by mohol byť v tom, že ak si mal niekedy sklopené zadné operadlo, tak pri opätovnom narovnávaní sa tam mohol pricviknúť jeden zo zacvakávačov a teraz ho nevidieť.
jang
Příspěvky: 5
Registrován: 20 srp 2017 21:47

Re: Zadní prostřední bezpečnostní pás

Příspěvek od jang »

BranoB: Pardon za delší odmlku. Konečně jsem se k tomu dostal a měl si pravdu. Prostřední zacvakávač se schoval do mezery tak nešikovně, že nebyl pořádně vidět.
Takže teď mám (teda žena :D ) plně funkční 5-ti místné vozidlo :D
Moc děkuji :D/
Hyundai Getz 1.4i r.v. 2006
Odpovědět