Tlumiče pérování

Uživatelský avatar
legnaw
Příspěvky: 22
Registrován: 27 kvě 2009 06:20

Re: Tlumiče pérování

Příspěvek od legnaw »

kraken píše:....a nyní těsně před 60000km jsem měnil oba zadní. Jediné rozumné vysvětlení je kvalita silnic v okr. Jičín....
tak pani, tento mesiac ma bratislavsky dealer Hyundaia akciu ze prehliadka free, tak sa prave vraciam z hradu...
Po 60k km by sa uz patrilo aspon auticko prezriet ked mi tak fajnovo sluzi.... 8-[
a veru sudruh servisman ma nepotesil.... :cry:
vraj "vyteceny" lavy zadny tlmic...tak som zvedavy co tam dam (a ci nevymenim oba). :-k
...a uz len take banalitky ze chladiaca kvapalina len do -17°C, bod varu brzdovej kvapaliny 150°C (takze okamzite vymenit).... hura vyrabovat nejake euriky z uctu... ](*,)
Uživatelský avatar
chuffu
Příspěvky: 68
Registrován: 31 kvě 2009 16:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče pérování

Příspěvek od chuffu »

já teď měnil přední tlumiče a přišlo mi to na 8000,-. Ato mi to dělal známej. jen ty tlumiče 5400,- + jakési blbosti. Sehnat je, to bylo hotové umění #-o
Hyundai Getz 1,1 2002 Tm. modrá
Uživatelský avatar
Vipe
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: 14 dub 2009 14:17
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče pérování

Příspěvek od Vipe »

To je teda pěknej ranec. Co je to za značku těch tlumičů :-k KAYABA vychází na 3800,-.

P.S. Dej si do podpisu co máš za kočár. :lol:
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Obrázek Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. Obrázek
Uživatelský avatar
chuffu
Příspěvky: 68
Registrován: 31 kvě 2009 16:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče pérování

Příspěvek od chuffu »

Myslím Bilstein. (nebo jak se to píše).
Hyundai Getz 1,1 2002 Tm. modrá
mira56
Příspěvky: 3
Registrován: 28 led 2011 20:23

Re: Tlumiče pérování

Příspěvek od mira56 »

Mám getzíka 1.1 r.v 2008 najeto má 123tisíc km a budeme měnit zadní tlumiče,což si myslím není zase tak hrozný,při tom co tu čtu,jinak jsem s vozítkem spokojený.
Wimpi
Příspěvky: 52
Registrován: 06 lis 2009 20:01
Bydliště: Sezimovo Ústí

Re: Tlumiče pérování

Příspěvek od Wimpi »

Máte někdo tip na zadní tlumiče za rozumnou cenu s rozumnou životností? Mám na Getzíkovi 1,4 najeto cca 95 000 km a už asi 10 000 km zpět pozoruji odskakování zadní nápravy. Zajímavost: brácha má vysmívaného Logana, naježděno 140 000 km a tlumiče stále původní z výroby.
Ještě jedna věc, existují nějaké tvrdší zadní pružiny? Třeba z naftové verze. Mám namotované LPG a zadek je poněkud níž, už když je auto prázdné.
Za případné rady dík!!
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 82
Registrován: 27 kvě 2009 09:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče pérování

Příspěvek od Jura »

Já sem dával do zadu tlumiče Kayaba a zatím v pohodě. Cena super a koukal jsem výroba Česká republika. Výměna jsem udělal sám během chvilky. Nic na tom není.
Obrázek
Odpovědět