Přední brzdy

Petan
Příspěvky: 84
Registrován: 12 čer 2009 13:40

Re: Přední brzdy

Příspěvek od Petan »

Hotovo, jenže v servisu. :( Komplet všechny destičky. Přední kotouče vyměnili, zadní jsou složitější kvůli ruční brzdě, tak je zbrousili. Zadkem se moc nebzdí, tak to zrezlo, brzdilo jen někde a tím spíš se to sjelo. Za 12tisíc neberte to. :oops:
Getz 1.5 CRDi 2004
Jířa
Příspěvky: 55
Registrován: 31 kvě 2009 12:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední brzdy

Příspěvek od Jířa »

No, říkal jsem na brzdách nešetřit, ale kolik jsi zaplatil mě trochu vyrazilo dech :shock: , snad Ti ani nemůžu napsat, kolik jsem dal za kotouče a desky já, protože by to s tebou asi seklo :?
GETZ r.v. 2004
Getz
Příspěvky: 40
Registrován: 01 čer 2009 16:25

Re: Přední brzdy

Příspěvek od Getz »

Ahoj,posílám video výměny brzdové kapaliny. http://www.wonderhowto.com/how-to/video ... id-102462/
Z :lol:
Birkof
Příspěvky: 54
Registrován: 28 kvě 2009 12:01
Bydliště: Žatec/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední brzdy

Příspěvek od Birkof »

Zdravím pánové,
Chtěl bych se zeptat, zda může mít přelití brzdové kapaliny za následek, neustálé svícení kontrolky BRAKE?
Hyundai Getz 1,5 CRDi, r.v. 2004
honzacen
Příspěvky: 3
Registrován: 04 srp 2011 17:36

Re: Přední brzdy

Příspěvek od honzacen »

Přední už trochu skřípou #-o , tak se chystám na výměnu. Jen zjistit jaký je průměr kotouče :-k .
Getz 1.1 12/2006 +ABS.
Birkof
Příspěvky: 54
Registrován: 28 kvě 2009 12:01
Bydliště: Žatec/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední brzdy

Příspěvek od Birkof »

Při prohlížení katalogu náhradních dílů máš přímo uvedený rozměr na vozy s ABS nebo bez něho. S ABS mají větší průměr.

Měl bych také dotaz. Neuvažoval už někdo nad výměnou předních kotoučů a třmenů? Dát tam větší, výkonnější, méně poruchové?.....pořád mě zlobí přibržďování zaseklým pístkem v třmenu, tak jsem uvažoval nad nějakou náhradou....
Jde hlavně o vzdálenost šroubů, na které se třmen namontuje...
Hyundai Getz 1,5 CRDi, r.v. 2004
Odpovědět