Posilovač řízení

Odpovědět
juri

Posilovač řízení

Příspěvek od juri »

Dobry den,

chtel bych se zeptat jestli nekdo nevi jaka znacka typ oleje (kapaliny)jde do posilovace rizeni .Mam Getz 1.1 rv.2006 49kw.

Dik za pomoc.
Uživatelský avatar
Vipe
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: 14 dub 2009 14:17
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Posilovač řízení

Příspěvek od Vipe »

Píšou jen že musí splňovat specifikaci PSF-3, tak když půjdeš někam kde prodávaj oleje a kapaliny řekneš že chceš kapalinu do posilovače řízení se specifikací PSF-3 tak by ti měli něco nabídnout nebo skoč přímo do Hyundaie a ten decánek si tam nech dolejt.
Ono to vyjde ve finále nastejno pač by si musel koupit min. asi 1 litr a taky nebude asi levnej.
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Obrázek Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. Obrázek
kraken
Příspěvky: 54
Registrován: 02 čer 2009 18:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Posilovač řízení

Příspěvek od kraken »

Tak jsem to potřeboval taky dolejt , ale to by bylo to nejmenší. Když jsem dolil cca 0,3l a pořád se kapalina ztrácela bylo mně jasný, že to bude průser. Čerpadlo při plným rejdu řve jak prase.
Hodil jsem to k místnímu technikovi s tím, že bude třeba prasklá trubka (hadice), nebo čím to tam teče. Kapalina vytéká přímo z pod těch prachovek a to je prej na nový řízení. Orientační cena je 24500 + montáž :shock: . Máte s tím někdo zkušenost, nebo třeba kontakt na dobrýho prodejce? Co třeba vrakoviště, nebo repas? Vzhledem k tomu, že na podzim jsem vysolil 35000 za nový řízení na Trafika, tak se mně takovej balík platit nechce. :-k Zdárec Kraken
Uživatelský avatar
Vipe
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: 14 dub 2009 14:17
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Posilovač řízení

Příspěvek od Vipe »

:-k Určitě bych zkusil vrakoviště.
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Obrázek Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. Obrázek
Odpovědět